











TomDruk to drukarnia fleksograficzna znajdująca się w Łodzi przy ulicy Krajowej 38, która specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych oferowanych na roli. Firma obsługuje klientów działających zarówno w Polsce, jak i na rynkach europejskich, dostarczając nowoczesne rozwiązania poligraficzne dedykowane między innymi sektorowi spożywczemu, kosmetycznemu, chemicznemu oraz farmaceutycznemu.
Zakład wyróżnia się posiadaniem nowoczesnego parku maszynowego wyposażonego w drukarki fleksograficzne, w tym zaawansowane maszyny BOBST z technologią UV LED oraz Digital Flexo 3.0, co pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji druku i utrzymania spójności kolorystycznej – zarówno systemu CMYK, jak i Pantone – a także zapewnia trwałość wykonywanych produktów. Oferta obejmuje standardowe etykiety papierowe i foliowe (PE, PP), a także specjalistyczne warianty, takie jak etykiety zabezpieczające VOID, wielowarstwowe booklety czy produkty z alfabetem Braille’a.
Przedsiębiorstwo świadczy wszechstronną obsługę, obejmującą doradztwo eksperckie, wsparcie na etapie projektowania, elastyczne opcje produkcji przy zarówno małych próbach testowych, jak i dużych, personalizowanych nakładach oraz punktualną dostawę. Firma realizuje zlecenia w krótkich terminach, często w ciągu siedmiu dni od zatwierdzenia projektu, co świadczy o wysokiej efektywności pracy. Poza tym asortyment obejmuje różnorodne opcje uszlachetniania, takie jak laminowanie, złocenie, srebrzenie oraz lakierowanie UV, które podnoszą walory estetyczne i użytkowe gotowych etykiet.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 34 | 4.9 / 5 | |
| 3 | 5.0 / 5 |