Grafia działa na polskim rynku poligraficznym od 1990 roku, koncentrując swoją działalność na kompleksowym zaopatrywaniu branży drukarskiej. Wieloletnia obecność tej firmy przełożyła się na bogate doświadczenie oraz gruntowną znajomość rynku, co pozwala na staranny dobór produktów odpowiednich do konkretnych potrzeb klientów.
Oferta Grafii obejmuje szeroki wachlarz farb drukarskich wysokiej jakości, a w jej asortymencie znajdują się farby offsetowe, zarówno standardowe, jak i UV czy LMI, a także farby fleksograficzne oraz do wklęsłodruku. Oprócz tego firma proponuje różne lakiery, w tym dyspersyjne (również FoodSafe i ToySafe, przeznaczone do kontaktu z żywnością lub zabawkami), UV oraz offsetowe olejowe. Uzupełnieniem oferty są środki pomocnicze dedykowane drukowi, jak również maszyny poligraficzne i kartony podkładowe.
Ciągłe poszerzanie asortymentu oraz współpraca z uznanymi partnerami, takimi jak Actega Terra czy Janecke + Schneemann Druckfarben GmbH, zapewniają klientom dostęp do nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań, wspierających realizację zadań na najwyższym poziomie.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 4 | 4.8 / 5 | |
| biznesfinder | 12 | 5.0 / 5 |