Agencja Poligraficzno-Reklamowa GRAFFIS z Łańcuta jest uznawana za eksperta w sektorze poligrafii i reklamy, dostarczając szeroki wachlarz kompleksowych usług. Firma charakteryzuje się profesjonalizmem w realizacji każdego zlecenia, a nowoczesne technologie łączy z wysoką precyzją wykonania, co przekłada się na jakość i szczegółowość oferowanych produktów.
Oferta GRAFFIS obejmuje między innymi trwały i estetyczny haft komputerowy, który znajduje zastosowanie w personalizowaniu odzieży roboczej, polarów, koszulek oraz czapek. Ponadto proponowane są różnorodne rodzaje nadruków na tekstyliach i gadżetach, wykorzystujące techniki takie jak sublimacja, termotransfer oraz DTF, odpowiednio dobrane do wymagań materiałowych i projektu.
Wśród usług dostępnych dla klientów indywidualnych i firmowych znajdują się także cięcie oraz grawerowanie laserowe, pozwalające na tworzenie spersonalizowanych tabliczek, upominków czy elementów dekoracyjnych i reklamowych na różnych powierzchniach, takich jak sklejka, pleksi i ekoskóra. Firma ceniona jest za szybką realizację zamówień, rzetelne doradztwo i indywidualne podejście, a także za punktualność i wiarygodność jako partner w kształtowaniu wizerunku.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 15 | 5.0 / 5 | |
| oferteo | 9 | 5.0 / 5 |