
Valmar Michał Gabler to przedsiębiorstwo poligraficzne z siedzibą w Warszawie, które koncentruje się na świadczeniu szeroko pojętych usług kserograficznych oraz druku. Funkcjonując na rynku od 2018 roku, firma zdobyła renomę poprzez realizowanie zleceń na wysokim poziomie jakości.
Zakres działalności obejmuje druk oraz kserowanie w różnych formatach – od arkuszy A4 aż po wielkoformatowe prace sięgające formatu A0+, zarówno w wersji czarno-białej, jak i kolorowej. Oprócz druku firma oferuje także profesjonalne skanowanie dokumentów oraz różnorodne rodzaje opraw: miękką, twardą, a także oprawę w listewkę, które sprawdzają się m.in. w przypadku prac dyplomowych czy dokumentacji technicznej.
Klientom indywidualnym oraz firmom przedsiębiorstwo Valmar umożliwia również laminowanie dokumentów do rozmiaru A3, co zapewnia ich trwałość i ochronę. Charakterystyczne dla działań firmy są staranność wykonania oraz dbałość o detale, które wpływają na estetykę gotowych realizacji.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 40 | 4.7 / 5 | |
| 1 | 5.0 / 5 | |
| near-place | 3 | 3.7 / 5 |